Narodziny dzieci

Jest Zosia! Długo oczekiwana w rodzinie Emilii i Jarka Ostropolskich. Mimo trudnego okresu ciąży i obaw lekarzy o zdrowie dzieciątka, przyszła na świat o spodziewanym czasie 2 lutego br. maleńka (?), no nie, raczej dorodna panna ważąca 3600g. Zosia jest piękna, wiadomo podobna do mamusi. Bez wątpienia będzie „dyrygować” swoimi dwoma ciut starszymi braćmi. Emilio, Jarku – niech rośnie dziecię Wam ku radości, a Bogu na chwałę. W następnym zborowym quizie zapytamy seniorkę rodu – s. Janinę Lewandowską, czy wie, ile ma prawnuków i zna daty ich urodzin.

Jest i Laura!. Kolejna mama, kolejna maleńka Istotka na tym świecie. Odtąd największy skarb Karoliny i Karola Kołosowskich oraz niezwykle przeżywających narodziny pierwszej wnuczki dziadków: Grażyny i Tadeusza Witkowskich. Laura przyszła na świat w kołobrzeskim szpitalu 17 lutego o godz. 17, 45. Ważyła 3700 g oraz mierzyła 56 cm. Jakże prawdziwe są słowa Jezusa:
„ Kobieta, gdy ma rodzić, również jest pełna niepokoju, bo nadchodzi jej godzina. Kiedy już jednak urodzi dziecię, zapomina o bólu i jest przepełniona radością, że oto przyszedł na świat człowiek.” [ Jan 16, 21]
Rodzicom Laury życzymy spokojnych i przespanych nocy, radości w kolejnych dniach, miesiącach i latach w oglądaniu wzrostu córeczki, a przede wszystkim mądrości w wychowaniu Laury na Bożą chwałę .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *